Blog

Dziękujemy!

Dziękujemy za zgłoszenie, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Pracownicy Euro

Wizja

Rynek pracy w Belgii bardzo szybko ewoluuje pod wpływem demograficznego rozwoju, a dokładniej, poprzez zapotrzebowanie na rynku pracy na  stanowiska, na które jest obecnie popyt. Job Talnet jako biuro, które zajmuje się rekrutacją, bierze w tym udział, dostarczając technicznie wykształconych i doświadczonych pracowników belgijskim firmom.

Rekrutujemy przede wszystkim pracowników z Polski do firm, które poszukują pracowników na długi okres czasu.

Twoje korzysci

Legalnie: Job Talent jest uznanym prawnie biurem pośrednictwa pracy  oraz członkiem związków zawodowych Federgon. Nasi polscy partnerzy posiadają także potrzebne pozwolenia i uznania.

Oferujemy prace na podstawie belgijskiej umowy ze wszystkimi dodatkami które obowiązują w belgijskim prawie.

Minimum administracji

Oprócz umow, wypłat, itp., oferujemy równiez zakwaterowanie dla naszych pracownikow tymczasowych, tak aby mogli skoncentrowac sie na tym co na prawde sie liczy.

Doswiadczeni specjalisci: rekrutujemy osoby, ktore posiadaja odpowiednie kwalfikacje / atesty, a takze doswiadczenie. Przez co nie musza poswiecac wiele czasu na szkolenie.

Permanentna ewaluacja

Posiadamy personel, ktory mowi po  polsku i stale monitoruje naszych pracownikow tymczasowych oraz promuja wraz z Toba integracje. W ten sposob nasza dlugoterminowa wspolpraca staje sie trwała.

Kim jesteśmy?

Euro Talents

“Młody, ale doświadczony”

Euro Talents to agencja rekrutacyjna, która została założona przez Caroline Santermans i Davida Vanhoegaerden. Razem posiadają ponad 30 lat do świadczenia w tym sektorze, chętnie podzielimy się z państwem naszą wiedzą.

Wartości firmy Euro Talents

  • Jakość
  • Autentyczność
  • Pasja
  • Przedsiębiorczość
  • Wiedza

Misja Euro Talents

Staramy się dopasować odpowiedni profil pracownika do stanowiska. Nasi konsultanci wyspecjalizowani również w rekrutacji międzynarodowej poszukują także pracowników poza granicami Belgii. Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się znaleźć odpowiednich kandydatów , którzy będą mogli spełniać się w wymarzonej pracy.

Kogo poszukujemu

Pracownicy z zapleczem technicznym

W tym momencie największe zapotrzebowanie na belgijskim rynku pracy występuje w sektorze technicznym. Poszukujemy mechaników, operatorów oraz programistów maszyn CNC, operatorów maszyn, spawaczy, elektryków oraz pracowników na inne stanowiska techniczne.

Inne stanowiska na które jest zapotrzebowanie

Prowadzimy również rekrutacje na inne stanowiska. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam znaleźć odpowiednią pracę dla pracowników z doświadczeniem w każdym sektorze.

Niewiarygodne? Udowodnimy Ci!

Zapisz się

Poszukujesz pracy?

Zapisz się jako szukajacy pracy, przeslij do nas swoje CV. Możesz dowolnie zapisać sie w naszej bazie danych. Jeśli znajdziemy ciekawą pracę dla Ciebie, damy Ci znac!