Pracownicy Euro

Wizja

Rynek pracy w Belgii bardzo szybko ewoluuje pod wpływem demograficznego rozwoju, a dokładniej, poprzez zapotrzebowanie na rynku pracy na  stanowiska, na które jest obecnie popyt. Job Talnet jako biuro, które zajmuje się rekrutacją, bierze w tym udział, dostarczając technicznie wykształconych i doświadczonych pracowników belgijskim firmom.

Rekrutujemy przede wszystkim pracowników z Polski do firm, które poszukują pracowników na długi okres czasu.

Twoje korzysci

Legalnie: Job Talent jest uznanym prawnie biurem pośrednictwa pracy  oraz członkiem związków zawodowych Federgon. Nasi polscy partnerzy posiadają także potrzebne pozwolenia i uznania.

Oferujemy prace na podstawie belgijskiej umowy ze wszystkimi dodatkami które obowiązują w belgijskim prawie.

Minimum administracji

Oprócz umow, wypłat, itp., oferujemy równiez zakwaterowanie dla naszych pracownikow tymczasowych, tak aby mogli skoncentrowac sie na tym co na prawde sie liczy.

Doswiadczeni specjalisci: rekrutujemy osoby, ktore posiadaja odpowiednie kwalfikacje / atesty, a takze doswiadczenie. Przez co nie musza poswiecac wiele czasu na szkolenie.

Permanentna ewaluacja

Posiadamy personel, ktory mowi po  polsku i stale monitoruje naszych pracownikow tymczasowych oraz promuja wraz z Toba integracje. W ten sposob nasza dlugoterminowa wspolpraca staje sie trwała.